Gotowy produkt to 4 mm płyta PCV z nadrukiem oraz ochronny laminat odporny na wszystko z czym musi się zmierzyć służąc w naszej kuchni.
panele kuchenne Z naszymi panelami kuchennymi powierzchnia między szafkami
a blatem jest bezpieczna przed wodą, tłuszczem i mechanicznymi uszkodzeniami. Można umieszczać je również w sąsiedztwie kuchenki gazowej i płyty grzewczej (zachowując odstęp minimalnie 5-7cm dla kuchenki gazowej i 3-4 cm dla płyty indukcyjnej). Jej ogromnym atutem jest matowa powierzchnia (o delikatnej strukturze skóry) na której, w przeciwieństwie do szkła, nie widać zabrudzeń.
panele kuchenne Lekka konstrukcja ułatwia szybkie mocowanie do ściany za pomocą kleju, pianki montażowej bądź taśmy dwustronnie klejącej. Jeżeli zajdzie potrzeba by w panelu wyciąć otwory na gniazdka lub inne elementu bez problemu uda się to zrobić za pomocą ostrego nożyka.
panele kuchenne W razie gdyby okazało się, że powierzchnia do zabezpieczenia panelami jest nieregularna (kuchnia w kształcie litery L, C lub inny „łamaniec”) grafiki zostały opracowane w ten sposób, aby zachować kontynuację wzoru.
panele kuchenne panele kuchenne Przykłady wykończeń paneli Łączenie dwóch paneli w profilu. Narożnik z ćwierćwałkiem. Narożnik z profilem L.