płatności
Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Płatność odbywa się za pomocą przelewu bankowego lub za pomocą płatności PayU.

wysyłka panelii
termin otrzymania przesyłki
=
czas wykonania produktu + czas dostawy

Czas realizacji zamówienia to około 10 dni roboczych od dnia wpłaty. W razie potrzeby szybkiej wysyłki prosimy o kontakt.

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy kurierskiej. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez radzimy kontakt z firmą kurierską w celu ustalenia godziny dostawy.

Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach 8-16 (w zależności od lokalizacji adresata). Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w miejscu dostarczenia osoby upoważnionej do odbioru paczki. Nasz sklep nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy kurierskiej. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Drugie doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane przez firmę kurierską nieodpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.


koszty wysyłki
Przy zamówieniu więcej niż jednego produktu
cena nie ulega zmianie.


przesyłka kurierska ubezpieczona
przedpłata - zamówienie standardowe
35,00 zł

dokumenty do pobrania
regulamin sklepu
formularz zwrotu
odstąpienie od umowy